اطلاعیه شماره سه گروه آسیب شناسی متاریدینگ

موش سرگشته و عصبی میدان مناظره، شیر پیروز میدان خالی است.

با گذشت نزدیک به چهل روز از مناظرۀ استاد مظاهری سیف با حسن فراهانی که در محل مورد نظر فراهانی برگزار شد، بر خلاف وعده داده شده فیلم کامل این جلسه از سوی او ارائه نگردید، بلکه در نهایت بداخلاقی قسمت هایی از فیلم مناظره به صورت سانسور شده و همراه با صحبت هایی از فراهانی که بعد از مناظره و بدون حضور منتقدان ضبط شده، از سوی او منتشر شده است.

با توجه به تذکری که در اطلاعیه شماره دو داده شد، گروه اسیب شناسی متاریدینگ بردباری در برابر بی شرمی را بیش از این جایز ندانسته و فیلم کامل جلسه را ارائه می نماید؛ تا همه گان بدانند که موش عصبانی و سرگشتۀ میدان مناظره چطور بدون حضور منتقدان نقش شیر پیروز میدان را بازی می کند و ادعاهای واهی خود را در جلسات مخفیانه و بدون اطلاع منتقدان مطرح می نماید و از هیچ افترا و دروغی روگردان نیست.

در حالی که منتقدان هنوز آماده اند تا در هر جا که حسن فراهانی آمادگی دارد، نقدها را مطرح کنند و انحرافات و فریبکاری‏های او را در حضورش به نقد بگذارند، فراهانی در جلسات مخفیانه و زیرزمینی و بدون حضور منتقدان مشغول افترا زدن به آنان است.

عجیب این است که فراهانی تا کنون جرأت مطرح کردن و پاسخ گویی به هیچ یک از نقدها را نداشته و با نسبت دادن مطالب بی ربط به منتقدان، پیروزمندانه به نقد و رد آنها می پردازد. بی تردید نقدهای منتقدان را باید از زبان خود آنها شنید و داستان سرایی های فراهانی تحت عنوان «آنچه منتقدان می گویند» هیچ اعتباری ندارد و رد آنها در واقع رد فهم و برداشت فراهانی از اندیشۀ منتقدان است.

در صورت ادامه این روند، گروه آسیب شناسی متاریدینگ جلساتی را در شهرهای مختلف برگزار خواهد کرد و آسیب های مربوط به روش فاسد متاریدینگ را به طور شفاف به اطلاع عموم خواهد رساند.

بی تردید این جلسات با حضور ده ها نفر از کسانی برگزار خواهد شد، که آن دوره ها را گذرانده اند و بعضی از آنها به عنوان ستاره های متاریدینگ از سوی فراهانی معرفی شده اند و امروز سند رسوایی او هستند. همانطور که شاگردان امروزش، فردا شاهدان دروغین بودن متاریدینگ خواهند بود.

کسانی که با امید و اعتماد، عمر و استعداد خود را به پای ادعاهای دروغین متاریدینگ گذاشتند، امروز حسن فراهانی بی شرمانه آنها را با چوب تهمتهای اخلاقی می نوازد.

به لطف حق که دروغت میان فاجعه روشد          دوصد دروغ شنفتم ولی دروغ نگفتم

قسمت اول فیلم کامل مناظره:

قسمت دوم فیلم کامل مناظره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *